Vyřešeno Ban neprávem.

Status
Nelze vkládat další odpovědi, téma je uzamčeno!

MachysPlayz

Nováček
MVP
9 Srpen 2019
2
0
0
Čau, přijde mi nenormální aby mi admin dal ban za to že si dělám srandu z toho že mi dal Warn. Údajně že ho tím provokuji, pokud ho to provokuje měl mi udělit mute. A ne ban. Dle mého se admin chová velmi nerozvážně ohledně svého jednání. Když mu tam hráč navádí druhého hráče k porušení pravidel neřeší to. Nechá si kadit na hlavu od hráčů a je mu to jedno, hráči mu obchází bany a neřeší to. A aby měl pro každého jiné pravidlo mi přijde že taky není to co je v pravidlech. Každý má mít stejné podmínky a to že jednomu dá Warn za slovník, druhého kickne za slovník a třetímu dá mute. Mi nepřijde v pořádku. Každý měl dostat stejný trest. A jak už bylo řečeno "provokace" v mozku BeneG_ je údajný důvod banu? Je to slovní provokace když už, takže by se to mělo řešit mutem. Tímto prosím o unban a o mute na serveru. Také prosím ať toto BeneG_ neřeší. Jelikož to nepíšu pro něj ale pro MrMorganCz a snakeeEyes. děkuji.

MrMorganCz

Admin
Člen projektu
Admin
MrMorganCz
MrMorganCz
17 Únor 2019
42
7
8
21
Vzhledem k tomu co si předváděl jakožto multiaccount údajné používání VPN a další věci byla jen otázka času kdy ten ban dostaneš

Status
Nelze vkládat další odpovědi, téma je uzamčeno!